Jak dobrać kolor torebki?

W jakim kolorze kupić kolejną torebkę?

Jeśli już zdecydowałaś się na nową torbę, musisz teraz zdecydować się na jej kolor. Regularnie noszone kolory to zazwyczaj: czarny, beżowy i czerwony. Najprawdopodobniej tak już zostanie. Powinnaś mieć ogólne wyobrażenie o tym, jaki kolor chciałabyś mieć, abyś mogła polować na swój pożądany kolor.

Teraz, zanim przystąpimy do polowania, musimy zdecydować się na kolor. Musisz dowiedzieć się, jaki jest Twój idealny kolor dla ciebie na teraz. Po pierwsze, musisz zrozumieć, jakiego typu kobietą jesteś. Czy zazwyczaj wolisz bardziej konserwatywne z kolorów i trzymasz się neutralnych barw? A może lubisz mieszać i dopasowywać różne kolory? Ja, chociaż jestem zazwyczaj typem, który lubi wybierać neutralne kolory na neutralne dla przejrzystego wyglądu. Czasami wybrałabym jaśniejszy kolor, ponieważ w mojej kolekcji brakuje jakiegoś koloru.

Wyraźne kolory na neutralnych tworzą pewną wyrazistość i możesz użyć takiej torebki, aby poszerzyć swoją ofertę stylistyczną. To niesamowite, jak jedna torebka może tak bardzo zmienić szafę i opcje stroju. Spacerując ulicami miast, zobaczysz cały wachlarz fashionistek. Chcesz bez wysiłku wyglądać szykownie, drogą do sukcesu jest kolor Pop-u.

Torebki zazwyczaj mają szeroki wybór kolorów neutralnych jak czarny, beżowy, brązowy, biały. Neutralne odcienie nadają wyrafinowanej aury i pozwalają na wiele innych sposobów noszenia ich bez zastanowienia. Neutralne kolory są ładne. Myślę, że odważniejsze kolory są znacznie lepsze na nadchodzący sezon wiosenny i letni. Tak, tylko żywe barwy ożywiają styl. Wybierz coś prostego i małego, a odważny kolor bez wysiłku zwróci uwagę na Twój strój. Czerwony to śmiały klasyk. Niebieski kobaltowy świetnie sprawdzi się przez wszystkie pory roku i doda Ci pop koloru. Myśląc o odważnych kolorach, zdecyduj się, czy chcesz coś, co można nosić przez wszystkie pory roku lub tylko jeden sezon.

Uniwersalny kolor torebki?

Decyzja o wyborze idealnego koloru torebki nie jest łatwa: trzeba myśleć o stylu, wzornictwie, kształcie, garderobie, a także spojrzeć na różne dostępne opcje kolorystyczne. Wybór koloru, także uniwersalnego zależy przede wszystkim od personalnych upodobań. Czerń i czekolada są bardzo klasycznymi kolorami i są najbardziej uniwersalne, więc oba będą bardzo dobrymi kolorami inwestycyjnymi. Inwestowanie w bogate kolory ciemniejsze i ręcznie wykańczane to również świetny sposób, aby wpleść swoją osobowość w swoją torebkę.

To powiedziawszy, ciemne kolory i czerń są w dzisiejszych czasach swobodniej i odważniej mieszane. Jaka jest więc zasada, jakie torebki można z powodzeniem ściągać w brązowo-czarnych kombinacjach lub odwrotnie? Odcienie tej samej rodziny kolorów zawsze działają, na przykład ciemne podstawy i jasne brązy lub ciemne brązy i czernie. Dobrym pomysłem jest, użycie czerni, brązu i opalenizny jako fundamentów, a następnie zbudowanie z nich gustownych poziomów barw.